Akce
Typ Název Cena
Všechny akce
AKCE TRENČIANSKÉ TEPLICE - LH Krym - Dr. Senior 14 100,- Kč
AKCE TRENČIANSKÉ TEPLICE - LH Slovakia - Dr. Klasik 15 100,- Kč
AKCE ADVENTNÍ REGENSBURG 690,- Kč

Francie - FRANCIE - PROVENCE - Poloostrov Giens - ZRUŠENO

MOŘE, SLUNCE, VÍNO, LEVANDULE – TO JE PROVENCE, PŮVABNÝ KOUT JIŽNÍ FRANCIE

UBYTOVÁNÍ A STRAVOVÁNÍ

6 km dlouhý poloostrov Giens je nejjižnější cíp Francouzské riviéry. Slunce zde svítí až 300 dní v roce. Je to ideální místo pro milovníky přírody a vyznavače aktivní dovolené (cykloturistika a windsurfi ng). Návštěvníky ohromí slunečné počasí, rozmanitost pobřeží, krása blízkých ostrovů a hor, porostlých bujnou vegetací a velmi originální vodní fl óra na mořském dně, která z Giens dělá ideální místo pro potápění, bez masové turistiky a přeplněných pláží. Dřívější těžba soli tu zanechala soliska, která jsou dnes domovem vzácné fauny a fl ory. 17 km dlouhá pobřežní stezka kopíruje celý poloostrov skrývající malé zátoky, útesy a nezapomenutelné výhledy. 20 minut plavby od pevniny je ostrov Porquerolles, nejpůvabnější ostrov Francouzské riviéry s bělostnými plážemi a divoce rostoucí zelení. Klidný malý přírodní kemp Iles d´Or*** se nachází na klidném východním pobřeží poloostrova 350 metrů od široké písčité pláže s pozvolným vstupem do moře. V kempu panuje jedinečná rodinná atmosféra. Nachází se zde recepce, minimarket (základní potraviny a denně čerstvé pečivo), příjemná malá restaurace, hřiště na plážový volejbal, dětské hřiště, stůl na stolní tenis a hřiště na pétanque. Kemp je ideální pro rodiny s dětmi, sportovně založené klienty či skupiny přátel. Na pláží je k dispozici nabídka vodních sportů a plážová restaurace. Ubytování je v moderních kompletně vybavených mobilhomech loggia (32m²) s klimatizací pro 2 až 5 osob - 2 oddělené ložnice s lůžkovinami (povlečení + ručníky nutno mít vlastní), obývací místnost s kuchyňským koutem (jídelní stůl, lednice s mrazákem, varná deska, mikrovlnná trouba, kávovar), koupelna se sprchovým koutem, WC, dřevěná terasa se zahradním nábytkem. Stravování vlastní. Supermarket i místní prodejce vína v blízkosti kempu.


V CENĚ JE ZAHRNUTO
Doprava dálkovým autobusem tam a zpět včetně dopravy na výlety v místě pobytu. Ubytování se snídaní cestou tam (30.6. - 1.7.), ubytování v mobilhome (1.7. – 8.7.), využití kempu, 2 výlety v místě pobytu (1. Saint Tropez + Port Grimaud, 2. ostrov Porquerolles), místním autubusem do centra města Hyères, možnost návštěvy místních provensálských trhů. Fakultativně Marseille, Sanary sur Mer. Pobytová taxa (1 €/osoba/noc). Delegát, zabezpečení programu, pojištění záruky v důsledku úpadku cestovní kanceláře u České podnikatelské pojišťovny.


PŘÍPLATKY

1L mobilhome – na vyžádání. Vodní sporty, WiFi, zapůjčení kola, lodní lístek na ostrov Porquerolles, jízdné na místní autobus.

Cena platí pro 1 osobu podle počtu osob v Mobilhome.

Fotografie 1 Fotografie 2 Fotografie 3 Fotografie 4

Nabízené termíny

Francie - FRANCIE - PROVENCE - Poloostrov Giens - ZRUŠENO

  • Termín: 30.06.2023 - 08.07.2023
  • Nocí: 8
  • Strava: vlastní
  • Doprava: autobusem
  • Akce: 23PRO413
  • 4 osoby v mobilhome: 11 400,- Kč
  • 3 osoby v mobilhome: 12 700,- Kč
  • 2 osoby v mobilhome: 15 300,- Kč
  • 1 osoba v mobilhome: 23 100,- Kč
dospělí:

11 400,- Kč