Akce
Typ Název Cena
Všechny akce
AKCE ADVENTNÍ REGENSBURG 590,- Kč
 
 

Maďarsko - MAĎARSKO - Lázně Hévíz - vyprodáno

POBYT VE VYHLÁŠENÝCH MAĎARSKÝCH TERMÁLECH

UBYTOVÁNÍ A STRAVOVÁNÍ

Hévíz, jedno z nejvetších a nejznámejších lázenských stredisek v Madarsku s nejvetší vodní hladinou termálního jezera v Evrope. Úcinky „divotvorného“ jezera se v první rade projevují pri lécení revmatických neduhu, chorob pohybového ústrojí a také gynekologických zánetu. Pitná kura pomáhá pri poruchách zažívacího traktu a paradentóze. Pramen poskytuje 86 milionu litru vody denne, takže voda v jezere se úplne vymení každých 28 hodin. Hotel Európa fi t **** leží jen pár minut pešky (cca 400 m) od jezera a prímo v centru a získal cenu „Nejlepší hotel 2014”. Luxusní interiéry, carovne obnovené koupelny, úplne obnovené SPA a saunový svet, nový vinný bar a moderní hotelové a moderní hotelové lobby.


V CENĚ JE ZAHRNUTO
Doprava, luxusní ubytování (pokoje jsou vybaveny vanou nebo sprchou, minibarem, trezorem, fénem, telefonem, LCD TV se satelitním príjmem, balkónem nebo terasou). V celém hotelu je internetové pripojení pro hosty zdarma. Polopenze (bohatá snídane Vital formou švédských stolu, vecere formou bufetu (madarská, mezinárodní, dietní i vegetariánská kuchyne), v poledne chutný
domácí polévkový bufet. Welcome drink. První služba bude v den príjezdu vecere, poslední služba v den odjezdu snídane. Neomezené využití bazénového a saunového sveta: vnitrní detské brouzdalište, zážitkový bazén, termální bazén, vírivka, vnitrní a venkovní plavecké bazény, Kneipova nožní lázen, finské sauny, infrasauna, parní sauna, herbárium, ReneSanarium v poschodí, naturistická sauna, finská panoramatická sauna, tropická zážitková sprcha, relaxacní jóga a místnost k relaxaci, fitness centrum, zábavné programy a župan na pokoji. 1 x polodenní výlet. Průvodce, zabezpečení programu, pojištění záruky v důsledku úpadku cestovní kanceláře u České podnikatelské pojišťovny.


PŘÍPLATKY
1L pokoj: 2 150 Kč/os./pobyt; rekreační poplatek splatný na místě.

Fotografie 1 Fotografie 2 Fotografie 3 Fotografie 4

Nabízené termíny

Maďarsko - MAĎARSKO - Lázně Hévíz - vyprodáno

  • Termín: 04.09.2022 - 10.09.2022
  • Nocí: 6
  • Strava: plná penze (oběd polévkový výběr)
  • Doprava: autobusem
  • Akce: 22HEV511
  • senioři 55+: 13 250,- Kč
  • dospělí : 13 400,- Kč
dospělí:

13 400,- Kč