Akce
Typ Název Cena
Všechny akce
AKCE ADVENTNÍ REGENSBURG 590,- Kč
 
 

Česko - BESKYDY - Wellness hotel Horal **** - zrušeno

UBYTOVÁNÍ A STRAVOVÁNÍ
Wellness & spa hotel Horal – to je ubytování v Rožnově pod Radhoštěm v srdci Beskyd. Hotel Horal nabízí prostorné pokoje, jedinečné wellness, relaxační vnitřní bazén s protiproudem, restauraci s venkovní terasou a konferenční prostory. V těsné blízkosti hotelu najdete Valašské muzeum v přírodě, které představuje unikátní centrum lidového stavitelství. Všechny pokoje jsou
vybaveny sociálním zařízením, TV, trezorem, minibarem, bezbariérovým přístupem. Stravování je formou polopenze (snídaně i večeře bufetové).

V CENĚ JE ZAHRNUTO
Doprava, ubytování, polopenze, neomezený vstup do vnitřního bazénu, 2 x 2hod. vstup do wellness centra, zapůjčení horského kola na ½ dne, trekingové hole Nordik Walking k zapůjčení na celý pobyt, WIFI, slevová karta Beskydy Card (na vyžádání na recepci), 2 x autobusový zájezd v místě pobytu + výlety pěšky (1. Pustevny - Radhošť: autobusem + 8 km turistický výlet. 2. Vsetínské vrchy : autobusem - Soláň - ateliér K. Hormana + 5 km turistický výlet. 3. Rožnov pod Radhoštěm: pěšky - Valašské muzeum v přírodě, Jurkovičova rozhledna, město. 4. Zbrašovské aragonitové jeskyně, Hranická propast - při zpáteční cestě). Průvodce, zabezpečení programu, pojištění záruky v důsledku úpadku cestovní kanceláře u České podnikatelské pojišťovny.

PŘÍPLATKY
1L pokoj: 2 000 Kč/senior/pobyt, rekreační poplatek splatný na místě.

Fotografie 1 Fotografie 2 Fotografie 3 Fotografie 4

Nabízené termíny

Česko - BESKYDY - Wellness hotel Horal **** - zrušeno

  • Termín: 19.06.2022 - 24.06.2022
  • Nocí: 5
  • Strava: polopenze
  • Doprava: autobusem
  • Akce: 22BES320
  • senioři 55+: 10 800,- Kč
  • dospělí : 10 950,- Kč
dospělí:

10 950,- Kč