Akce
Typ Název Cena
Všechny akce
AKCE ADVENTNÍ REGENSBURG 690,- Kč
AKCE TRENČIANSKÉ TEPLICE - LH Krym - Dr. Klasik 15 350,- Kč
AKCE TRENČIANSKÉ TEPLICE - LH Slovakia - Dr. Klasik 15 100,- Kč

Středomoří - STŘEDOMOŘSKÁ EXKLUZIVNÍ PLAVBA LODÍ - Costa Toscana

GENOVA/JANOV (ITÁLIE) - MARSEILLE (FRANCIE) - BARCELONA (ŠPANĚLSKO) – CAGLIARI (SARDINIE) – NAPLES/NEAPOL
(ITÁLIE) – CIVITAVECCHIA/ROMA (ITÁLIE) - GENOVA/JANOV (ITÁLIE)


CHARAKTERISTIKA PLAVBY

Klimatizovaný autobus bude odjíždět z Plzně již 5.10. ráno a pojede do přístavu v Janově, odkud se bude vyplouvat. Bude zajištěno přenocování cestou do Janova (u Lago di Garda). Zpět loď opět připluje do Janova a odtud se autobus vrací do Plzně (již bez přespání). Plavba se uskuteční na novém plovoucím resortu Costa Toscana společnosti Costa v termínu 06.10. - 13.10. Velmi moderní výletní loď Costa Toscana byla postavena v roce 2021 a má celkem 2641 kajut pro cca 5500 cestujících. Toscana má 20 palub, 11 restaurací, 4 bazény, 2 divadla, diskotéky, kasino, 22 výtahů, show lounge uprostřed lodi (na 3 podlažích). Wellness komplex zahrnuje Hammam, procedury, Spa Lounge, salon krásy, fi ttness, apod. Všechny kajuty mají manželskou postel (možnost oddělit lůžka a možnost přistýlky), šatní skříň, plochou HDTV, telefon s přímou volbou, trezor, fén, WC, sprchový kout, minibar/lednička, individuální klimatizaci, bezplatnou 24hodinovou pokojovou službu. Stravování je zajištěno formou plné penze. Snídaně, oběd i večeře o několika chodech, odpolední svačina a káva/čaj. Drinky si můžete objednat u obsluhy nebo čerpat z nápojových balíčků (info v CK).

V CENĚ JE ZAHRNUTO
Doprava autobusem do Janova a zpět, ubytování na lodi, plná penze, bazény, vířivky, sauny, lehátka a osušky, fi tness, živá hudba, animační programy. Přístavní a servisní poplatky. Účastníci akce obdrží na organizačním setkání, které proběhne nejpozději 1 týden před akcí, pokyny a plánky k jednotlivým destinacím plavby. Na akci bude přítomen delegát, který bude řešit organizační věci na lodi. Průvodcování v jednotlivých destinacích není z naší strany možné a bude toto organizovat společnost COSTA (vše fakultativně).  Pojištění záruky v důsledku úpadku cestovní kanceláře u České podnikatelské pojišťovny.

PŘÍPLATKY

1L 3 900 Kč/pobyt. Jiný typ kajuty (balkón + 6 500, okno + 2 600 Kč/osoba), nápojové balíčky (na vyžádání v CK), fakultativní výlety na pevnině pořádané společností Costa, 3. a 4. osoba v kajutě na vyžádání. Povinný servisní poplatek (spropitné) cca 10 - 12 EUR/noc/osoba. Ubytování cestou do Janova.

Fotografie 1 Fotografie 2 Fotografie 3 Fotografie 4

Nabízené termíny

Středomoří - STŘEDOMOŘSKÁ EXKLUZIVNÍ PLAVBA LODÍ - Costa Toscana

  • Termín: 05.10.2023 - 13.10.2023
  • Nocí: 8
  • Strava: plná penze
  • Doprava: autobus + loď
  • Akce: 23LOD513
  • senioři 55+: 18 750,- Kč
  • dospělí : 18 900,- Kč
dospělí:

18 900,- Kč