Akce
Typ Název Cena
Všechny akce
AKCE ADVENTNÍ REGENSBURG 590,- Kč
 
 

Slovensko - LÁZNĚ PODHÁJSKA - PENZION BORINKA - vyprodáno

UBYTOVÁNÍ A STRAVOVÁNÍ
Penzion Borinka stojí přímo u zdroje unikátního termálního vřídla, přímo v areálu koupaliště. Pokoje mají vlastní sociální zařízení, TV, rádio, minibar a balkon. Strava formou polopenze (snídaně formou bufetu a večeře výběrem ze 2 menu + polévka + salátový bufet + zákusek v restauraci Jazmín).

LOKALITA A CHARAKTERISTIKA
Jihoslovenská Podhájska nedaleko Nových Zámků je velice populární termální celoročně otevřený areál. Nabízí 10 bazénů, tobogány, dětské atrakce, bary a restaurace, rozsáhlé terasy na opalování, mnoho zeleně a výbornou vybavenost. V nedávné době byl areál rozšířen o wellness AQUAMARIN, kde je samostatný vstup a nový krytý plavecký bazén. Léčivá voda z vřídla Podhájska je světovým unikátem s blahodárnými účinky na celý lidský organismus (revmatismus, cévní a kloubové onemocnění, bolesti zad, osteoporózu, artrózu a artritidu, kožní onemocnění, problémy dýchacích cest a zažívacího traktu).

V CENĚ JE ZAHRNUTO
Doprava, ubytování, polopenze, 2 x zájezd.  Klienti ubytovaní na Borince mají v ceně vstup do venkovního termálního areálu. Průvodce, zabezpečení programu, pojištění záruky v důsledku úpadku cestovní kanceláře u České podnikatelské pojišťovny.

PŘÍPLATKY
1L pokoj: na vyžádání. Vstupné do venkovního termálního areálu - Termálne kúpalisko Podhájska. Rekreační poplatek splatný na místě.

Fotografie 1 Fotografie 2 Fotografie 3 Fotografie 4

Nabízené termíny

Slovensko - LÁZNĚ PODHÁJSKA - PENZION BORINKA - vyprodáno

  • Termín: 15.05.2022 - 21.05.2022
  • Nocí: 6
  • Strava: polopenze
  • Doprava: autobusem
  • Akce: 22BOR151
  • senioři 55+: 9 300,- Kč
  • dospělí : 9 450,- Kč
dospělí:

9 450,- Kč