Akce
Typ Název Cena
Všechny akce
AKCE VYSOČINA - kouzlo české přírody a historie 7 750,- Kč
AKCE LIPNO - Frymburk - to nejlepší z jižních Čech 9 050,- Kč
AKCE TRENČIANSKÉ TEPLICE - LH Krym 13 100,- Kč

Slovensko - LÁZNĚ DUDINCE - SMARAGD*** - zrušeno

UBYTOVÁNÍ A STRAVOVÁNÍ
Dudinská termální léčivá voda (30 °C) je unikátní v evropském měřítku. Léčí se zde chronická onemocnění kloubů, svalů a měkkých častí pohybového ústrojí, neurologická onemocnění, onemocnění srdce a cév, ischemické nemoci srdce, hypertenze, stresová onemocnění, profesionální únava a „manažerské nemoci“. LH Rubín a LH Smaragd jsou navzájem propojeny spojovací chodbou. Každý hotel má vlastní jídelnu. Léčba a všechny lázeňské procedury se poskytuji v LH Rubín. Ubytování je zajištěno v LH Smaragd. Pokoje Smaragdu jsou NOVĚ ZREKONSTRUOVNÉ a jsou vybaveny: WC, sprcha nebo vana, kabelová TV, lednice, telefon s přímým voláním, balkon. Stravováni formou plné penze zajištěno v hotelové restauraci.

V CENĚ JE ZAHRNUTO
Doprava, ubytování, plná penze (bufetové snídaně, oběd a večeře výběrem z menu, salátový bufet), 1 výlet v místě pobytu (dle nabídky z více možností), lékařská konzultace, 11 léčebných procedur za pobyt (podle doporučení lékaře), denně volný vstup do venkovního bazénu Rubín, denně volný vstup do vnitřního relaxačního bazénu Wellnea s vířivkami, denně 1hodina ve Vitálním bazénu Wellnea (whirpool, suchá a parní sauna, tepidárium, oddychová zóna), welcome drink, večerní zábavné programy. Průvodce, zabezpečení programu, pojištění záruky v důsledku úpadku cestovní kanceláře u České podnikatelské pojišťovny.

PŘÍPLATKY
1L pokoj: 1 650 Kč/os./pobyt, rekreační poplatek splatní na místě, je možné si v průběhu pobytu také připlatit nejrůznější procedury, návštěvu sportovního centra.

Fotografie 1 Fotografie 2 Fotografie 3 Fotografie 4

Nabízené termíny

Slovensko - LÁZNĚ DUDINCE - SMARAGD*** - zrušeno

  • Termín: 27.06.2021 - 03.07.2021
  • Nocí: 6
  • Strava: plná penze
  • Doprava: autobusem
  • Akce: 21DUD201
  • senioři 55+: 12 050,- Kč
  • dospělí : 12 200,- Kč
dospělí:

12 200,- Kč