Akce
Typ Název Cena
Všechny akce
AKCE TATRANSKÁ LOMNICA – HOTEL TITRIS *** 10 450,- Kč
AKCE TŘEBOŇ - Garni Hotel Třeboň*** 8 850,- Kč
AKCE LÁZNĚ DUDINCE - SMARAGD*** 11 650,- Kč

Slovensko - LÁZNĚ PODHÁJSKA - PENZION TERMÁL - ukončeno

UBYTOVÁNÍ A STRAVOVÁNÍ
Penziony Energy I, II stojí přímo u zdroje unikátního termálního vřídla. Energy II je situovaný čelní stranou k areálu koupaliště. Pokoje mají vlastní sociální zařízení, TV, lednici a v Energy II i balkony. Přímo v Energy I, II, jako jediných v Podhájske, jsou vnitřní bazény s termální vodou. K doplňkovým službám Energy I a II patří perličková a hydromasážní koupel, masáže, pedikúra a kosmetika. Strava formou polopenze. Snídaně bufetové a večeře výběrem ze 2 jídel. Bungalov - Energy I: v těsné blízkosti Energy I. Jsou vybaveny sociálním zařízením, kuchyňkou a terasou. Klienti ubytovaní v bungalovech mají stejné služby v ceně jako klienti ubytování v Energy I. Každý, kdo je ubytovaný v bungalovu, má slevu 250 Kč/os./pobyt. Penzion Quatro II je situován 300m od termálního koupaliště. Pokoje mají soc. zařízení, TV, lednici, balkon nebo terasu. Strava formou polopenze (bohaté snídaně formou bufetu v penzionu Quatro II a večeře výběrem ze 2 menu + polévka + salátový bufet v restauraci Jazmín nad areálem koupaliště). Penzion U Vodníka III je nový kvalitní penzion cca 350 m od koupaliště. Pokoje mají vlastní soc. zařízení, TV, rychlovarnou konvici, ledničku, WIFI, balkon a některé pokoje jsou také s možností přistýlky. Na střeše penzionu je otevřená terasa s výhledem na okolí. Nově má penzion také vlastní sladkovodní venkovní bazén, vířivku, zimní zahradu a venkovní posezení. Strava formou polopenze (bohaté snídaně formou bufetu v penzionu U Vodníka III a večeře výběrem ze 2 menu + polévka + salátový bufet v restauraci Jazmín nad areálem koupaliště). Penzion Termál leží 900m od lázeňského komplexu. Disponuje 2, 3 a 4 lůžkovými pokoji, které jsou vybaveny WC a sprchou. Bonusem penzionu Termál je posezení pod místní pergolou s možností zakoupení občerstvení. Strava - pouze snídaně na penzionu Termál. Doprava na koupaliště je zabezpečena. V případě obsazené kapacity Termálu, ubytování v Penzionu Gita, 50 m od Termálu (2lůžkové pokoje se sociálním zařízením). Borinka je přímo v areálu koupaliště. Pokoje mají vlastní sociální zařízení, TV, rádio, minibar a balkon. Strava formou polopenze (snídaně formou bufetu a večeře výběrem ze 2 menu + polévka + salátový bufet v restauraci Jazmín).

LOKALITA A CHARAKTERISTIKA
Jihoslovenská Podhájska nedaleko Nových Zámků je velice populární termální celoročně otevřený areál. Nabízí 10 bazénů, tobogány, dětské atrakce, bary a restaurace, rozsáhlé terasy na opalování, mnoho zeleně a výbornou vybavenost. V nedávné době byl areál rozšířen o wellness AQUAMARIN, kde je samostatný vstup a nový krytý plavecký bazén. Léčivá voda z vřídla Podhájska je světovým unikátem s blahodárnými účinky na celý lidský organismus (revmatismus, cévní a kloubové onemocnění, bolesti zad, osteoporózu, artrózu a artritidu, kožní onemocnění, problémy dýchacích cest a zažívacího traktu).

V CENĚ JE ZAHRNUTO
Doprava, ubytování, polopenze (Termál – jen snídaně), 2 x zájezd, kryté termální bazény jsou k dispozici a v ceně pobytu takto: ten kdo je ubytovaný v Energy I má v ceně pobytu vstup pouze do Římských lázní v Energy I, kdo je ubytovaný v Energy II má v ceně vstup do termálního bazénu v Energy II. Dále jsou v ceně vířivky takto: v termálních bazénech Energy I a II, vždy v určitý čas, víckrát denně a v Penzionu U Vodníka 40 minut za pobyt. Pro klienty ubytované v penzionech Energy I a II je také v ceně ochutnávka vín s hudbou . Klienti ubytovaní na Borince mají v ceně vstup do venkovního termálního areálu. Průvodce, zabezpečení programu, pojištění záruky v důsledku úpadku cestovní kanceláře u České podnikatelské pojišťovny.

PŘÍPLATKY
1L pokoj:Penzion Energy I a II + 1 590 Kč/ os./pobyt. Penzion Termál + 1 400 Kč/os./ pobyt. Penzion QUATRO II + 1 750 Kč/os./ pobyt. Penzion U Vodníka III + 1 950 Kč/os./ pobyt. Vstupné do venkovního termálního areálu - Termálne kúpalisko Podhájska (cca 35 - 40 €/os./6 dnů, cca 6 - 7 €/ os./den).

Fotografie 1 Fotografie 2 Fotografie 3 Fotografie 4

Nabízené termíny

Slovensko - LÁZNĚ PODHÁJSKA - PENZION TERMÁL - ukončeno

 • Termín: 13.05.2019 - 20.05.2019
 • Nocí: 7
 • Strava: snídaně
 • Doprava: autobusem
 • Akce: 19TER191
 • senioři 55+: 5 990,- Kč
 • děti 3-12: 4 500,- Kč
 • dospělí : 6 150,- Kč
dospělí:

6 150,- Kč

Slovensko - LÁZNĚ PODHÁJSKA - PENZION TERMAL

 • Termín: 16.09.2019 - 23.09.2019
 • Nocí: 7
 • Strava: snídaně
 • Doprava: autobusem
 • Akce: 19TER192
 • senioři 55+: 5 990,- Kč
 • děti 3-12: 4 500,- Kč
 • dospělí : 6 150,- Kč
dospělí:

6 150,- Kč