Akce
Typ Název Cena
Všechny akce
AKCE ADVENTNÍ VÍDEŇ A BRATISLAVA 3 950,- Kč
AKCE ADVENTNÍ REGENSBURG 590,- Kč
 

Středomoří - STŘEDOMOŘSKÁ EXKLUZIVNÍ PLAVBA LODÍ - Costa Luminosa

BENÁTKY (ITÁLIE) - TRIESTE (ITÁLIE) - DUBROVNÍK - KATAKOLON / OLYMPIA (ŘECKO) - BARI (ITÁLIE) - BENÁTKY

UBYTOVÁNÍ A STRAVOVÁNÍ
Autobus bude vypraven z Plzně a pojede do přístavu v Benátkách, odkud se bude vyplouvat a zpět loď opět připluje do Benátek a odtud se autobus vrací do Plzně. Plavba se uskuteční na plovoucím resortu Costa Luminosa společnosti Costa v termínu 02.11. – 09.11. 2019, která naplní očekávání i náročného a zkušeného cestovatele. Akci bude osobně doprovázet Ing. Michal Sochor. Kajuty Premium (vnitřní bez okna) jsou vybaveny koupelnou se sprchou, WC, klimatizací, satelitní TV, minibarem, šatní skříní, kosmetickým stolkem, telefonem, vysoušečem vlasů, trezorem. Stravování na lodi je zajištěno formou plné penze. Snídaně, oběd i večeře o několika chodech se podávají v hlavních restauracích s obsluhou, k dispozici je zároveň samoobslužná restaurace se širokou nabídkou jídel.

V CENĚ JE ZAHRNUTO
Doprava autobusem do Benátek a zpět, ubytování ve vnitřních kajutách Premium , plná penze o několika chodech, volné využití veřejných prostor a vybavení lodi k odpočinku a sportu (bazény, vířivky, lehátka a osušky, fitness) , animační programy pro děti i dospělé, večerní show, živá hudba k poslechu i tanci, diskotéka, dětské kluby a dětské menu v restauracích. Pojištění proti úpadku pořádající CK: Costa Crociere S.p.A., porúrské služby při nalodění a vylodění, průvodce, přístavní a servisní poplatky. Průvodce, zabezpečení programu, pojištění záruky v důsledku úpadku cestovní kanceláře u České podnikatelské pojišťovny.

PŘÍPLATKY
Jiný typ kajuty, 1L kajuty na vyžádání, nápoje, fakultativní výlety na pevnině (cca 100 EUR na celý pobyt), individuálně objednané služby, nadstandardní služby jako např. praní, žehlení, kadeřník, masáže, lázeňské terapie, apod. Povinný servisní poplatek (spropitné) podle oblasti 10 EUR/noc/osoba. Ubytování v Benátkách z 1. na 2.11.

Fotografie 1 Fotografie 2 Fotografie 3 Fotografie 4

Nabízené termíny

Středomoří - STŘEDOMOŘSKÁ EXKLUZIVNÍ PLAVBA LODÍ - Costa Luminosa

  • Termín: 01.11.2019 - 09.11.2019
  • Nocí: 8
  • Strava: plná penze
  • Doprava: autobus + loď
  • Akce: 19LOD512
  • senioři 55+: 19 800,- Kč
  • dospělí : 19 950,- Kč
dospělí:

19 950,- Kč