Akce
Typ Název Cena
Všechny akce
AKCE ADVENTNÍ REGENSBURG 590,- Kč
 
 

Středomoří - STŘEDOMOŘSKÁ EXKLUZIVNÍ PLAVBA LODÍ - Costa Fascinosa

SAVONA (ITÁLIE) - MARSEILLE (FRANCIE) - MALAGA (ŠPANĚLSKO) - CADIZ (ŠPANĚLSKO) - LISABON (PORTUGALSKO) - GIBRALTAR (VELKÁ BRITÁNIE) - VALENCIE (ŠPANĚLSKO) - BARCELONA (ŠPANĚLSKO) - SAVONA (ITÁLIE)

CHARAKTERISTIKA PLAVBY

Klimatizovaný autobus bude vypraven z Plzně a pojede do přístavu v Savoně, odkud se bude vyplouvat. Zpět loď opět připluje do Savony a odtud se autobus vrací do Plzně. Plavba se uskuteční na plovoucím resortu Costa Fascinoza společnosti Costa v termínu 15/10 - 25/10 2022. Interiéry lodě Costa Fascinosa pro 3 800 cestujících jsou inspirované fi lmovou historií. Horní otevřené paluby se 4 bazény, tobogánem a několika vířivkami. Svět zábavy přináší divadelní show, 4D kino, živá hudba, videohry, fi tness, simulátory F1 a golf. Kajuty jsou buď vnitřní bez okna, anebo venkovní s balkónem a jsou vybaveny koupelnou se sprchou, WC, klimatizací, TV, minibarem, šatní skříní, kosmetickým stolkem, telefonem, fénem, trezorem. Stravování je zajištěno formou plné penze. Snídaně, oběd i večeře o několika chodech. Drinky si můžete objednat u obsluhy nebo čerpat z nápojových balíčků (info v CK).

V CENĚ JE ZAHRNUTO
Doprava, ubytování na lodi, plná penze, bazény, vířivky, sauny, lehátka a osušky, fitness, živá hudba, animační programy. Přístavní poplatky, zabezpečení programu a delegát z CK SOCHOR.CZ.  Pojištění záruky v důsledku úpadku cestovní kanceláře u České podnikatelské pojišťovny.

PŘÍPLATKY

Jiný typ kajuty (balkon + 8 000 Kč), nápojové balíčky, fakultativní výlety na pevnině pořádané spolčeností Costa, 3. a 4. osoba v kajutě na vyžádání. Povinný servisní poplatek (spropitné) cca 10 - 12 €/noc/osoba. Ubytování cestou do Savony (cena bude upřesněna před pobytem).

Fotografie 1 Fotografie 2 Fotografie 3 Fotografie 4

Nabízené termíny

Středomoří - STŘEDOMOŘSKÁ EXKLUZIVNÍ PLAVBA LODÍ - Costa Fascinosa

  • Termín: 14.10.2022 - 25.10.2022
  • Nocí: 11
  • Strava: plná penze
  • Doprava: autobus + loď
  • Akce: 22LOD513
  • senioři 55+: 21 750,- Kč
  • dospělí : 21 900,- Kč
dospělí:

21 900,- Kč