Akce
Typ Název Cena
Všechny akce
AKCE ADVENTNÍ REGENSBURG 590,- Kč
AKCE ADVENTNÍ VÍDEŇ A BRATISLAVA 3 950,- Kč
 

Slovensko - TATRANSKÁ LOMNICA – HOTEL TITRIS ***

UBYTOVÁNÍ A STRAVOVÁNÍ
Tatranská Lomnica je jedno z hlavních míst Vysokých Tater a Hotel Sorea Titris je jeden z nejlepších hotelů v regionu. Tatranská Lomnica je důležitým startem pro turistické trasy, hlavně díky lanovce, která nás doveze na Skalnaté pleso, odkud můžeme dál pokračovat na Lomnický štít. Hotel *** Sorea Titris se nachází na tichém místě v blízkosti centra Tatranské Lomnice. Hotel provozuje koupaliště Aqua Relax s tobogánem a vířivkou. Hotel disponuje také 2 krytými bazény (plavecký a rekreační), dětským hřištěm, velkou zahradou s terasou a grilem a Wi-Fi zdarma ve společných prostorách. Pokoje jsou vybaveny TV, telefonem, kabelovým připojením k internetu, bezpečnostní schránkou a vlastním sociálním zařízením. Stravování je zajištěno formou polopenze. Snídaně i večeře jsou podávané formou bohatých teplých a studených bufetových stolů.


V CENĚ JE ZAHRNUTO
Doprava, ubytování, polopenze, 2 x výlet (možnosti zájezdů: 1. Štrbské Pleso (autobusem) - možnost turistického výletu 2 - 10 km (Popradské pleso, vodopád Skok, Solisko). 2. Pieniny (autobusem) - plavba na pltích po Dunajci, Červený Kláštor (muzeum), Kežmarok (UNESCO). Fakultativně: 1. Vysoké Tatry - Skalnaté pleso, tatranská magistrála, Hrebienok, Starý Smokovec (lanovkou nebo pěšky). 2. Spiš - gotická cesta - autobusem (Spišský hrad, Spišská Kapitula, Podhradie, Levoča - UNESCO, Poprad, Spišská sobota). 3. Belianské Tatry - autobusem (Belianská jaskyňa, Ždiar – folklórní muzeum). V ceně jsou také vstupy do Aqua relaxu a to takto: 6 x 1 hod. vstup do Zóny I (bazénová část), 1 večer s hudbou, animační program pro děti.. Průvodce, zabezpečení programu, pojištění záruky v důsledku úpadku cestovní kanceláře u České podnikatelské pojišťovny.


PŘÍPLATKY
1L pokoj: 1 200 Kč/os./pobyt, rekreační poplatek platí všichni kromě osob s průkazem ZTP a to 1€/os./den. Přistýlka pro dospělou osobu na vyžádání.

Fotografie 1 Fotografie 2 Fotografie 3 Fotografie 4

Nabízené termíny

Slovensko - TATRANSKÁ LOMNICA – HOTEL TITRIS ***

  • Termín: 08.09.2019 - 14.09.2019
  • Nocí: 6
  • Strava: polopenze
  • Doprava: autobusem
  • Akce: 19KLM142
  • senioři 55+: 10 300,- Kč
  • dospělí : 10 450,- Kč
  • děti 3 - 14,99 přistýlka: 6 100,- Kč
  • děti 3 - 14,99 pevné lůžko: 7 500,- Kč
dospělí:

10 450,- Kč