Rakousko - ADVENTNÍ VÍDEŇ A BRATISLAVA

PROGRAM VÍDEŇ

1.den – přeprava z Plzně do Bratislavy (odjezd v 7.00 hod.), návštěva rakouské čokoládovny Kittsee - nákup, ubytování v hotelu BARONKA nabo BIVIO, prohlídka vánoční Bratislavy, večeře na hotelu BARONKA. 2. den – snídaně v hotelu BARONKA nebo BIVIO, prohlídka centra Vídně, návštěva vídeňských vánočních trhů, (Schonbrunn), Hofburg, nákupy ve Vídni, odjezd z Vídně v 19.00 hodin, večeře na hotelu, možnost koupání v bazénu. 3.den – snídaně na hotelu, návštěva vyhlídkové věže UFO v centru Bratislavy a nákupy, odjezd do Plzně, na cestě zastávka na oběd. Příjezd do Plzně okolo 20.00 hod.

V CENĚ JE ZAHRNUTO

Autobusová doprava, průvodce, program, pojištění záruky v důsledku úpadku CK a 2 x ubytování a 2 x polopenze v hotelu BARONKA Bratislava nebo BIVIO. 

V CENĚ NENÍ ZAHRNUTO

1L pokoj - příplatek 1000 Kč/pobyt. Rekreační poplatek splatný na místě.


 

 

LOKALITA A CHARAKTERISTIKA

Hotel BARONKA **** se nachází v bratislavské městské čáti Rača a poskytuje klientům zdarma vyhřívaný vnitřní bazén. Pobyt je z části poznávací a z části pobytový, která se zaměřuje na krásy, pamětihodnosti a zážitky. Akce je připravena tak, aby se dala realizovat v poklidném tempu a přitom byla bohatá na zážitky i poznáni.

 

UBYTOVÁNÍ A STRAVOVÁNÍ

Dvoulůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením, TV, WiFi, lednička, fén.  Stravováni zajištěno formou polopenze, výborné snídaně bufetové, večeře servírované tříchodové podávané v hotelové restauraci.


Fotografie 1 Fotografie 2 Fotografie 3 Fotografie 4

Nabízené termíny

Rakousko - ADVENTNÍ VÍDEŇ A BRATISLAVA

  • Termín: 08.12.2022 - 10.12.2022
  • Nocí: 2
  • Strava: polopenze
  • Doprava: autobusem
  • Akce: 22VID821
  • senioři 55+: 4 990,- Kč
  • dospělí : 5 140,- Kč
dospělí:

5 140,- Kč