Akce - Slovensko - TRENČIANSKÉ TEPLICE - LH Krym - !! NÁHRADNÍ TERMÍN !!

UBYTOVÁNÍ A STRAVOVÁNÍ
Sirné termální léčivé vody v Trenčianských Teplicích jsou unikátní díky optimální teplotě jednotlivých pramenů, která umožňuje jejich přímé použití bez další úpravy. Koupele se specializují na léčbu a prevenci pohybového aparátu, revmatických problémů, gynekologických problémů a kožních onemocnění. Hotel Krym se nachází v centru města u pěší zóny. V hotelu je restaurace, kavárna a podávají se zde léčebné a relaxační procedury. Pro klienty hotelu Krym je k dispozici vnitřní bazén a nově otevřený venkovní termální bazén s teplotou vody 33-36 °C. Hotel Krym nabízí kvalitní služby i pro náročnější klienty, kteří touží po relaxu a oddechu. Pokoje jsou moderně zařízeny včetně rádia, TV-sat, telefonu s přímou volbou, rekonstruované koupelny, sprchového koutu, fénu, toalety, ledničky. Stravování je formou plné penze – snídaně, obědy i večeře formou bufetu. LH Pax nabízí 1lůžkové pokoje s příplatkem a nachází se v centru města na pěší zóně a hosté zde mohou využít kosmetiku, kavárnu, směnárnu, sluneční terasu, výtahy, Wi-Fi. Pax je propojený s budovami, kde se podávají procedury a ordinace a další procedury jsou přímo v hotelu Pax. Pokoje jsou moderně zařízeny včetně rádia, TV-sat, telefonu, koupelny, sprchy, toalety, ledničky. Stravování je formou plné penze – snídaně bufetové, obědy a večeře výběrem ze 4 menu a salátový bufet.

V CENĚ JE ZAHRNUTO
Doprava, ubytování, plná penze, 1 výlet v místě pobytu (Trenčín – pěší zóna + hrad). 12 procedur za pobyt + vstupní lékařská prohlídka (druhy procedur – např. termální koupele, masáže, rašelina, plavání, perličkové koupele, oxygenoterapie). Denně hodinový vstup do venkovního bazénu Grand. KH Krym má volný vstup do tělocvičny a KH Pax má volný vstup do fitness. Průvodce, zabezpečení programu, pojištění záruky v důsledku úpadku cestovní kanceláře u České podnikatelské pojišťovny.

PŘÍPLATKY
1L pokoj na KH Krym 2300 Kč. 1L pokoj na KH Pax 1500 Kč (pouze 4 x 1L pokoj k dispozici), příplatek za balkon na KH Krym 500 Kč/pobyt/pokoj, rekreační poplatek 1,41 €/os./noc.

Fotografie 1 Fotografie 2 Fotografie 3 Fotografie 4

Nabízené termíny

Akce - Slovensko - TRENČIANSKÉ TEPLICE - LH Krym - !! NÁHRADNÍ TERMÍN !!

  • Termín: 18.10.2020 - 24.10.2020
  • Nocí: 6
  • Strava: plná penze
  • Doprava: autobusem
  • Akce: 20TTE390
  • senioři 55+: 12 800,- Kč
  • dospělí : 12 950,- Kč
dospělí:

12 950,- Kč