Akce
Typ Název Cena
Všechny akce
 
Žádné akce
 

Česko - LÁZNĚ PODĚBRADY - proběhlo

UBYTOVÁNÍ A STRAVOVÁNÍ
Hotel Libuše je zrekonstruovaný lázeňský hotel ve středu města situovaný v okraji lázeňského parku. Všechny pokoje jsou vybaveny sprchou a WC, telefonem, ledničkou a TV+SAT. Všem ubytovaným hostům slouží ke stravování restaurace v přízemí hotelu. Hotel Zimní lázně v klidné ulici poblíž lázeňské kolonády nabízí 1L pokoje s příplatkem. Hotel je propojen prosklenou spojovací chodbou s hotelem Libenský, kde je i jídelna pro ubytované v Zimních lázních. Veškeré procedury jsou zajištěny v objektu Centrálních a letních lázní vzdálených přibližně 30 m od hotelů.

V CENĚ JE ZAHRNUTO
Doprava, ubytování, polopenze (bufetové snídaně, večeře výběrem z menu), 1 výlet v místě pobytu (možnosti – Kutná Hora, Ostrá nad Labem, Přerov nad Labem ), 1 x lékařská konzultace, 4 x uhličitá koupel, 1 x klasická částečná masáž, 1 x solná jeskyně, 1 x poukázka do lázeňské kavárny. Průvodce, zabezpečení programu, pojištění záruky v důsledku úpadku cestovní kanceláře u České podnikatelské pojišťovny.

PŘÍPLATKY
1L pokoj v apartmá Libuše pro 2 osoby 1 250 Kč/os./pobyt (pouze 2 apartmány k dispozici), 1L pokoj Zimní lázně 1 900 Kč/os./ pobyt (pouze 2 x 1L pokoj k dispozici), rekreační poplatek 75 Kč/
os./pobyt.

Fotografie 1 Fotografie 2 Fotografie 3 Fotografie 4

Nabízené termíny

Česko - LÁZNĚ PODĚBRADY - proběhlo

  • Termín: 27.05.2018 - 01.06.2018
  • Nocí: 5
  • Strava: polopenze
  • Doprava: autobusem
  • Akce: 18POD380
  • senioři 55+: 8 800,- Kč
dospělí:

8 950,- Kč